Мектеп мақтанышы

shemey-ergali

Шамей Ергали

Пара дзюдодан ҚР ХДСШ
26.08.1985

muratova-aliya

Муратова Алия

Шахматтан ҚРСШ,дойбыдан ҚР ХДСШ
27.09.1986

beksirgauli-kerim

Бексыргаулы Керим

Паракаратэден ҚР ХДСШ
20.03.1998

zhusupova-lazzat

Жусупова Лязат

Паракаратэден спортшы ҚР ХДСШ
04.03.1982

zhubatkanova-alia

Жубатканова Алия

Тоғызқұмалақтан ҚР СШ
29.06.1970

zholashar-ernur

Жолашар Ернур

Жүзуден ҚР СШҮ
22.09.2002

gelmanova-farrida

Гельманова Фарида

Жүзуден ҚР СШ
15.03.2000

zharhatuli-alisher

Жарханатулы Алишер

Жүзуден ҚР СШҮ
22.11.2001

bolat-beybars

Болат Бейбарс

Жеңіл атлетикадан ҚР СШҮ
23.07.1998

tokubaeva-mayrash

Токубаева Майраш

Шахматтан спортшы ҚР СШ
29.01.1955

isaev-bota

Истаев Бота

Дойбыдан ҚР ХДСШ
01.09.1958

baydavlen-danilabek

Байдавлет Даниалбек

Футболдан ҚР СШҮ
06.05.2005

kutkin-egor

Куткин Егор

Футболдан ҚР СШҮ
04.05.2005

betkursinov-elaman

Бектурсынов Еламан

Үстел теннисінен ҚР СШҮ
16.07.2002

toleubaev-daulet

Толеубаев Даулет

Футболдан ҚР СШҮ
10.09.2005

toygaybaeva-bahit

Тойгайбаева Бахыт

Жүзуден ҚР СШ
05.12.1979

ermekpaev-marat

Ермекпаев Марат

Жүзуден ҚР СШ
17.02.1981

myrzataev

Мурзагалиев Ернар Маратович

жүзуден ҚР СШ
26.09.1992

myrzataev

Отарбаев Ардақ

арбамен билеуден ҚР ХДСШ
21.03.2000

myrzataev

Муктарова Малика Болатовна

арбамен билеуден ҚР ХДСШ
23.01.1981

myrzataev

Хапизов Сабиржан Турсунмухамедович

ҚР ЕСШ
10.09.1994

myrzataev

Аушамов Серикбай Аушамович

Қол күресетен ХДСШ
28.08.1968

myrzataev

Айдарханова Сәуле

Үстел теннисінен ҚР СШ
30.09.1979

myrzataev

Камзаев Ержан Турсунгалиевич

Қол күрестен ҚР ХДСШ
15.11.1993

myrzataev

Ержанқызы Алтынай

Үстел теннисінен ҚР СШ
06.10.2004

myrzataev

Пасхалиди Александр

Оқ атудан ҚР СШ
25.08.1973

myrzataev

Дихан Дархан

Еркін күрестен ҚР СШ
24.09.1994

myrzataev

Жарханатұлы Алишер

Жүзуден ҚР СШҮ
22.11.2001

myrzataev

Каликова Елена

Жеңіл атлетикадан ҚР СШҮ
04.04.1972

myrzataev

Санатов Бақдаулет

Жеңіл атлетикадан ҚР СШҮ
08.07.1997

myrzataev

Жақыпбек Райымбек

теннисінен спорт шебері
19.10.2001

myrzataev

Абраев Мейрам

Жеңіл атлетикадан ҚР СШҮ
29.01.2001

myrzataev

Жаумауов Азамат

Дзюдодан ҚР СШ
30.08.2000

myrzataev

Далиев Сиязбек

Жүзуден ҚР СШ
07.10.1990

myrzataev

Елдекенов Ерлан

Жүзуден ҚР СШҮ
09.10.1997

myrzataev

Талғатов Әлішер Жүзуден

Жүзуден ҚР СШ
09.09.2005