Жаттықтырушылар құрамы

Жаттықтырушылар құрамы :«Балалар-жасөспірімдер спорт мектебі, мүгедек спортшыларға арналған спорт мектебі» КММ-ңің жаттықтырушы-оқытушылар тізімі.

aysenov_arman

Айсенов Арман Оразбаевич

нысана көздеу жаттықтырушысы
01.11.1986

abenov-medeu

Абенов Медеу Нуриденович

Отырып ойнау воллейболынан жаттықтырушы
13.02.1985

ahmedov_zair

Ахмедов Заир Далимбекович

қол күрестен жаттықтыруш
29.08.1989

akhmetov-ruslan

Ахметов Руслан Амангельдиевич

Футболдан жаттықтырушы
24.01.1990

alshinova

Алшынова Тойжан Танатарқызы

Пара каратэден жаттықтыруш
03.04.1993

bashineev-azamat

Болысбай Сандуғаш Мұратқызы

Тоғызқұмалақтан жаттықтырушы
25.11.2001

bashineev-azamat

Башенеев Азамат Адильбекович

Отырып ойнау воллейболынан жаттықтырушы
30.10.1980

gerasimnko

Герасименко Геннадий Андреевич

Үстел теннисінен жаттықтырушы
10.09.1968

trenkenshu

Далиев Сиязбек Мейрамович

Жүзуден жаттықтырушы
07.10.1990

dukueva-meyrambul

Дукуева Мейрамгуль Дюсембаевна

Пара каратэден жаттықтырушы
11.04.1977

Zhumabaev_B_K

Жумабаев Бахытжан Калжанович

Жүзу жаттықтырушысы
23.02.1968

trenkenshu

Жусупова Ляззат Максимовна

каратэден жаттықтырушы
04.03.1982

zhasanov-nurlan

Жасанов Нурлан Рамазанович

Жүзуден жаттықтырушы
07.12.1984

latishenko-lubov

Латышенко Любовь Васильевна

Жеңіл атлетикадан жаттықтырушы 
12.08.1954

moldahmetov_bek

Молдахметов Бек Абикенович

еркін күрестен жаттықтырушы
25.04.1981

trenkenshu

Манашев Ануар Дулатович

Шахматтан жаттықтырушы
05.12.19850

nusetbaeva_z

Нусипбаева Зинятқыз Маруповна

Дойбыдан жаттықтырушы
27.09.1967

orazov-dauren

Оразов Даурен Оразович

Пара дзюдодан жаттықтырушы
26.01.1965

ramberdieva-duriash

Рамбердиева Дурияш Каратаевна

Тоғыз құмалақтан жаттықтырушы
05.03.1962

simambaev-erbol

Симамбаев Ербол Тасболатович

Таеквандодан жаттықтырушы;
25.09.1984

seitbekov-kayratbek

Сеитбеков Кайратбек Анварович

Футболдан жаттықтырушы;
23.07.1984

taymambetov-tazhibay

Таймамбетов Тажибай Джумабекович

Футболдан жаттықтырушы
09.10.1957

tusupbekova-aliya

Тусупбекова Алия Майдановна

Арбамен билеуден жаттықтырушы
16.03.1980

trenkenshu

Тауба Рамазан Таубаұлы

Дзюдодан жаттықтырушы
17.02.1995

chalispaev-kalikbek

Чалыспаев Калыкбек Казретович

Үстел теннисінен жаттықтырушы
20.11.1954

shetina-irina

Щетинина Ирина Ивановна

Жеңіл атлетикадан жаттықтырушы
12.07.1973