Жаттықтырушылар құрамы

Жаттықтырушылар құрамы :«Балалар-жасөспірімдер спорт мектебі, мүгедек спортшыларға арналған спорт мектебі» КММ-ңің Жаттықтырушы-оқытушылар тізімі.

trenkenshu

Тауба Рамазан Таубаұлы

Дзюдодан жаттықтырушы
17.02.1995

trenkenshu

Жусупова Ляззат Максимовна

Каратэден жаттықтырушы
04.03.1982

trenkenshu

Манашев Ануар Дулатович

Шахматтан жаттықтырушы
05.12.19850

trenkenshu

Далиев Сиязбек Мейрамович

Жүзуден жаттықтырушы
07.10.1990

alshinova

Алшынова Тойжан Танатарқызы

Пара каратэ жаттықтырушысы
03.04.1993

bashineev-azamat

Башенеев Азамат Адильбекович

Отырып ойнау волллейболынан жаттықтырушы
30.10.1980

abenov-medeu

Абенов Медеу Нуриденович

Отырып ойнау волллейболынан жаттықтырушы
13.02.1985

zhasanov-nurlan

Жасанов Нурлан Рамазанович

Жүзуден жаттықтырушы
07.12.1984

zagorodniy-vladimir

Загородний Владимир Кириллович

Жүзуден жаттықтырушы 
23.12.1957

latishenko-lubov

Латышенко Любовь Васильевна

Жеңіл атлетикадан жаттықтырушы 
12.08.1954

taymambetov-tazhibay

Таймамбетов Тажибай Джумабекович

Футболдан жаттықтырушы
09.10.1957

seitbekov-kayratbek

Сеитбеков Кайратбек Анварович

Футболдан жаттықтырушы 
23.07.1984

tusupbekova-aliya

Тусупбекова Алия Майдановна

Арбамен билеуден жаттықтырушы
16.03.1980

chalispaev-kalikbek

Чалыспаев Калыкбек Казретович

Үстел теннисінен жаттықтырушы
20.11.1954

orazov-dauren

Оразов Даурен Оразович

Пара дзюдодан жаттықтырушы
26.01.1965

akhmetov-ruslan

Ахметов Руслан Амангельдиевич

Футболдан жаттықтырушы
24.01.1990

simambaev-erbol

Симамбаев Ербол Тасболатович

Паратаеквандодан жаттықтырушы 
25.09.1984

dukueva-meyrambul

Дукуева Мейрамгуль Дюсембаевна

Пара-каратэден жаттықтырушы
11.04.1977

shetina-irina

Щетинина Ирина Ивановна

Жеңіл атлетикадан жаттықтырушы
12.07.1973

ramberdieva-duriash

Рамбердиева Дурияш Каратаевна

Тоғыз құмалақтан жаттықтырушы
05.03.1962

Zhumabaev_B_K

Жумабаев Бахытжан Калжанович

Жүзу жаттықтырушысы
23.02.1968

ahmedov_zair

Ахмедов Заир Далимбекович

Армреслинг бойынша жаттықтырушы
29.08.1989

aysenov_arman

Айсенов Арман Оразбаевич

Оқ ату жаттықтырушысы
01.11.1986

moldahmetov_bek

Молдахметов Бек Абикенович

Еркін күрес жаттықтырушысы
25.04.1981

gerasimnko

Герасименко Геннадий Андреевич

Үстел теннисі бойынша жаттықтырушы
10.09.1968

nusetbaeva_z

Нусипбаева Зинятқыз Маруповна

Дойбы бойынша жаттықтырушы
27.09.1967